Szafka wysoka Junona Line – sprytne przechowywanie w Twojej kuchni

Czeka Cię remont lub urządzanie kuchni? Z meblami z kolekcji Junona Line zaprojektujesz ją z myślą o wygodzie i przyjaznej przestrzeni, w której wszystko jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. W kolekcji znajdziesz pojemne szafki, szuflady, a także gotowe komplety w kilku wariantach. Odkryj jej możliwości!

Wysoka szafka kuchenna to sposób na sprytną organizację kuchennego wnętrza. Co może się w niej znaleźć? Wiele zależy od tego, w której ze stref ją umieścisz. Najbardziej optymalnym miejscem będzie strefa przechowywania lub zapasów. Dzięki półkom poukładasz wszystkie potrzebne przedmioty tak, by mieć do nich łatwy i wygodny dostęp. Wykorzystaj szafkę jako domową spiżarkę, schowek na małe AGD lub duże naczynia. Przekonaj się, która z wersji sprawdzi się najlepiej.

Szafka gospodarcza o wymiarach 50x195 cm jest świetnym rozwiązaniem do kuchni w kształcie litery L. Ustaw ją przy dłuższej ścianie, a zyskasz miejsce na zapasy żywności. Twoja kuchnia urządzona jest w inny sposób? Umieść szafkę w strefach kończących zabudowę, najlepiej zaraz przy wejściu do pomieszczenia. Dzięki temu poruszanie się w kuchni podczas codziennej krzątaniny stanie się szybkie i łatwe. Jest to szafka w wersji prawostronnej – jej fronty otwierają się na prawą stronę.

Wysoka szafka Junona Line wyróżnia się białym korpusem dopełnionym frontami w kolorach biały połysk i dąb delano ciemny. Tak dobrana kolorystyka czyni wnętrze bardziej jasnym i bardziej przestronnym. Grafitowe zintegrowane uchwyty świetnie wpisują się w minimalistyczną estetykę.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Odkryj więcej możliwości systemu rodzinnych kuchni Junona Line. Stwórz nowoczesną aranżację, w której gotowanie stanie się przyjemnością. 

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania