Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafki RTV do pokoju młodzieżowego

7 Produktów
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy

Większość nastolatków nie wyobraża sobie codzienności bez oglądania telewizji. Warto zatem zaaranżować funkcjonalną strefę dla młodego kinomana wykorzystując szafki RTV do pokoju młodzieżowego. Niski mebel nie przytłoczy wnętrza, a przy okazji stworzy miejsce na ekran telewizora, sprzęt DVD i system nagłaśniający.

Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli do pokoju młodzieżowego. Pokazujemy jak szafka RTV, może dopełnić aranżacji wnętrza, jednocześnie nie tracąc swojej funkcjonalności

Szafki RTV do pokoju młodzieżowego – zaprojektuj praktyczną strefę TV

Szafki RTV sprawdzą się zarówno, gdy chcesz postawić na nich telewizor, jak i zawiesić go wyżej na ścianie. W tym pierwszym przypadku obok możesz postawić dodatkowe akcesoria, konsolę do gry, pada. Wielość szuflad nastolatek może natomiast wykorzystać do przechowywania szkolnych notatek albo drobnych akcesoriów. Jeśli natomiast zawiesić telewizor na ścianie, blat szafki można wykorzystać do ustawienia na nim zieleni, roślin tak potrzebnych w pokoju młodzieżowym albo innych dekoracji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby było to miejsce na przechowywanie książek czy czasopism, które dziecko chce mieć pod ręką.

Postaw na przemyślaną kompozycję

Ważne natomiast jest, aby młodzieżowe meble były ze sobą odpowiednio skomponowane. Szafki pod telewizor mogą w większym pokoju funkcjonować jako meble wolnostojące. W mniejszym znacznie częściej próbuje się je wkomponować między regały lub w meblościankę. Ważne, aby zastosowane rozwiązania były funkcjonalne. Sprawdź ustawienie, odległość szafki od łóżka lub sofy i upewnij się, że taki rozkład zapewni wygodę dziecku. Koniecznie zwróć także uwagę na zachowanie odpowiednio dużej wolnej przestrzeni między poszczególnymi elementami aranżacji, aby poruszanie się po pokoju nie było utrudnione. W BRW znajdziesz kolekcje mebli, które pozwolą ci stworzyć odpowiadający na twoje potrzeby konkretny zestaw z gotowych, doskonale dopasowanych do siebie elementów. Sprawdź nasze regały, komody, meblościanki i pozostałe propozycje, które pozwolą ci urządzić funkcjonalny pokój młodzieżowy.

Nowoczesny design szafek RTV do pokoju młodzieżowego

Młodzieżowe szafki pod telewizor Black Red White mają bardzo kompaktowe rozmiary. Dzięki oszczędnej formie i uniwersalnej stylistyce dopasują się do każdego wnętrza. Wygląd niektórych szafek RTV do pokoju młodzieżowego możesz skonfigurować samodzielnie lub pozwolić przejąć inicjatywę nastolatkowi.

Meble pod RTV mogą się znacząco różnić swoją estetyką. Możesz postawić zarówno na meble z kolekcji skandynawskiej o jasnych frontach, ciekawych wybarwieniach, jak również na bardziej zdecydowane, grafitowe korpusy przełamane jasnymi blatami i półkami. Masz do wyboru modele bardziej otwarte, jak i zabudowane z kompaktowymi szufladami. Wybór między tymi rozwiązaniami zależy więc nie tylko od preferencji estetycznych, jak i funkcjonalnych potrzeb (zamykane szafki i szuflady pozwalają ukryć nieporządek i artystyczny chaos, o który nietrudno w pokoju nastolatka, otwarte modele z kolei zapewniają lepszą dostępność).

Co wziąć pod uwagę przy wyborze szafki RTV do pokoju młodzieżowego?

Jeśli dziecko korzysta z dodatkowych akcesoriów, Playstation, najlepsze będą szafki z otwartymi półkami i otworami wentylacyjnymi. Szafki zabudowane mogą służyć do przechowywania płyt, gazet i drobnych urządzeń. Wybierając meble młodzieżowe, warto zdecydować się na szafki z cichym domykiem, modele kompaktowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jeśli planujesz postawić telewizor na szafce, koniecznie wybierz model z blatem podwójnej grubości. Więcej wskazówek znajdziesz w naszym artykule poświęconym wyborowi szafki RTV. W ofercie BRW znajdziesz zarówno modele bardziej zabudowane, jak i otwarte, o bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych formach. Bez problemu więc dopasujesz model do planowanej aranżacji, a korzystając z naszych kolekcji kompleksowo urządzić pokój nastolatka.