Zestaw narożny mebli kuchennych Top Line – funkcjonalna zabudowa kuchni

Lubisz gotować, a może dopiero zapoznajesz się z tajnikami sławnych szefów kuchni? Niezależnie z którego punktu zaczynasz, praktyczna kuchnia musi znaleźć się w Twoim domu. W idealnej organizacji kuchennych niezbędników pomoże kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Jej prosta linia, gładkie fronty wykończone na wysoki połysk i możliwość rozbudowy sprawdzi się także u Ciebie.

Urządź sobie wymarzoną kuchnię wykorzystując gotowy zestaw nowoczesnych mebli kuchennych narożnych. Duży blat roboczy oraz starannie dobrane szafki pomogą odpowiednio rozmieścić kuchenne akcesoria. W szafkach górnych możesz przechowywać kieliszki, szklanki, przyprawy i produkty żywnościowe, a w szafkach dolnych garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj.

Komplet do zabudowy lewego narożnika. W ofercie jest dostępny także układ prawostronny.

Lubisz kontrasty? My też! Dlatego połączyliśmy korpus w kolorze szary grenola z frontami biały alpejski. Ostateczny design to sprawa uchwytów, które należy dobrać samodzielnie (opcja).

Możesz uzupełnić zestaw kuchenny narożny o elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Top Line to gotowa propozycja do każdej kuchni, zwłaszcza tej wyposażonej w okno. Praktyczny, funkcjonalny i stylowy zestaw Top Line z kolekcji Family Line zagości w Twoim domu na dobre!

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 252.05 kg
Do pobrania