Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Narożniki modułowe do salonu

8 Produktów
pomieszczenie: Salon, jadalnia

Narożniki modułowe to jedno z najbardziej nowoczesnych, funkcjonalnych, a jednocześnie bardzo stylowych rozwiązań. Pozwala ono idealnie dopasować kształt mebla do Twoich potrzeb. Od dziś to nie ty dostosowujesz się do mebla, ale on do ciebie.

Sprawdź formy narożników modułowych oraz zasad łączenia poszczególnych elementów ze sobą. Odkryj meble modułowe w BRW i ciesz się wypoczynkiem zaprojektowanym na twoją miarę.

Dlaczego warto wybrać narożniki modułowe do salonu?

Narożnik modułowy to mebel funkcjonalny, estetyczny, a przy tym niezwykle mobilny. Możesz go rozbudować o kolejny element lub bez problemu zredukować liczbę części, które się na niego składają. To właśnie ta otwartość konstrukcji sprawia, że te narożniki cieszą się tak dużą popularnością.

Możliwość zestawiania i odstawiania poszczególnych elementów sprawia, że duży narożnik można w razie potrzeby zredukować do znacznie mniejszego mebla i na odwrót. Swobodne łączenie elementów konstrukcyjnych daje więc ogromne możliwości aranżacyjne. Meble tego typu są prawdziwie spersonalizowane.

Gdzie sprawdzą się meble modułowe?

Narożniki w systemie modułowym to idealne meble wypoczynkowe do dużego salonu. W pomieszczeniu o dużej przestrzeni można z powodzeniem wykorzystać większą liczbę elementów, ustawiając je zgodnie z własnymi potrzebami. Nie musisz więc martwić się, że narożnik ma dłuższy prawy lub lewy bok, upewniać się, czy tę konstrukcję można odwrócić. Po prostu tworzysz własny mebel, złamany w tym miejscu, w którym tobie to odpowiada. Taka forma mebli modułowych sprawia, że stanowią one nie tylko funkcjonalny komplet wypoczynkowy do salonu, lecz także stanowią ozdobę pomieszczenia, idealnie do niego dopasowaną. Nie musisz już martwić się, czy narożnik idealnie da się ustawić w tej konkretnej przestrzeni. Projektujesz, ustawiasz i gotowe.

Nie oznacza to jednak, że meble modułowe sprawdzają się wyłącznie w dużych przestrzeniach. Mogą stanowić bardzo funkcjonalne rozwiązanie także w mniejszej przestrzeni. Inaczej niż tradycyjna sofa, mogą zostać złamane zgodnie z potrzebami danej aranżacji, pomniejszone o niektóre elementy, natomiast ustawione funkcjonalnie i z myślą o praktycznym wykorzystaniu. Świetnie sprawdzą się tutaj także narożniki z funkcją spania.

Narożnik modułowy - funkcjonalny i stylowy

Narożniki modułowe to rozwiązania nie tylko bardzo praktyczne, ale i stylowe. To meble bardzo nowoczesne, które świetnie prezentują się w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Dobrze komponują się one jednak właściwie z każdym stylem wnętrzarskim. Cechuje je wysoka estetyka, ciekawy design. W BRW znajdziesz modele wykonane z najwyższą troską o najmniejszy detal. Jakość ta przekłada się na bardzo długą żywotność mebli.

Meble najczęściej występują w delikatnych, uniwersalnych kolorach - beżach, granatach, zieleniach, które gwarantują uzyskanie spójnego efektu aranżacyjnego.

Na co zwrócić uwagę w meblach modułowych?

Meble modułowe są wykonane z troską o najwyższą jakość. W siedzisku często stosowane są faliste sprężyny, co gwarantuje komfortową i jednorodną powierzchnię. Stałe oparcie to z kolei także zwiększona wygoda. Poprawia ją jeszcze wyprofilowany (ale i zdejmowany) zagłówek. Ponadto, w poduszkach oparciowych zastosowano jednolitą formatkę pianki poliuretanowej, co przekłada się na kształt poduszek, które nie ulegają deformacji. W siedzisku także znajduje się dodatkowa warstwa wysoko elastycznej pianki HR, co pozytywnie wpływa na miękkość i komfort. Większość tego typu narożników dostępnych jest z funkcją spania oraz wygodnym pojemnikiem na pościel.

Szeroka oferta narożników w BRW

W BRW czeka na ciebie szeroka oferta narożników modułowych. Znajdziesz tutaj wiele elementów, z których możesz stworzyć autentycznie spersonalizowany narożnik. W ofercie są elementy rozkładane, które pozwalają korzystać z funkcji spania, jak i te z wygodnymi pojemnikami na pościel. Narożnik modułowy do salonu to absolutnie najbardziej praktyczny i funkcjonalny wybór.

Chcesz sprawdzić konkurencję? W naszej ofercie znajdziesz także inne ciekawe meble wypoczynkowe. Może jednak sofa albo duża kanapa? Niezależnie, czy decydujesz się na wersalkę, czy narożnik, dobierz do kompletu odpowiednią ławę, fotel tapicerowany i koniecznie poduszki, dużo poduszek!

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki