Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Stoły nowoczesne

193 Produkty
styl: Nowoczesny
-24%
stół Holten 2
-15%
stół 110/75
-15%
stół Filo 2
-15%
stół Erla
-14%
stół Baklawa
-14%
stół Ostia
-30%
stół Mikla
-15%
stół Alameda
-14%
stół Lucan 1
-15%
stół Keita
-14%
stół Lucan 2
-16%
stół Asti
-14%
stół Lucan 3
-33%
stół Starks
-14%
stół Lucan 2
-14%
stół Madison
-8%
stół Exel
-14%
stół Lucan 4
-19%
stół Gosol
-8%
stół Twins
-19%
stół Erlan
-18%
stół Saldes
-7%
stół 210 Appia
-18%
stół Saldes

Stół to mebel, bez którego nie można wyobrazić sobie żadnego nowoczesnego salonu. Często spotyka się go również w kuchni, może gościć także w innych pomieszczeniach. Jeśli preferujesz aranżację nowoczesną, w brw.pl znajdziesz duży wybór stołów w tym stylu. Obecnie oferta jest tak zróżnicowana, że bez problemu znajdziesz stół nowoczesny, który będzie nie tylko pełnić funkcje praktyczne, ale stanie się ciekawym elementem wyposażenia.

Stoły w stylu nowoczesnym do mieszkania i nie tylko

Nowoczesne stoły, jakie oferuje brw.pl, to doskonały wybór zarówno dla osób szukających mebli do domowego salonu, jak i odpowiedzialnych za umeblowanie biura, punktu usługowego, a także hoteli, placówek medycznych itp. Ten styl aranżacji wnętrz stawia na prostotę przy maksymalnej funkcjonalności. Dlatego znaleźć można bardzo zróżnicowane propozycje, ale wszystkie bez wyjątku łączy wysoka estetyka.

Nowoczesny stół ma najczęściej pogodne barwy - preferowane są biel lub jasne drewno. Można jednak znaleźć modele mające ciemniejsze kolory lub też takie, w których biel jest przełamywana kontrastującymi akcentami. Warto od razu podkreślić, że stół nowoczesny w jasnych kolorach i bez zdobień będzie pasować do takiej aranżacji wnętrza, ale sprawdzi się w różnych stylach. Są nimi styl skandynawski oraz minimalistyczny, które preferują podobne rozwiązania.

Jaki rozmiar powinien mieć stół?

To, jaki stół nabędziesz do swojego domu lub innego obiektu, uzależnione jest przede wszystkim od dostępnego miejsca. W małych pomieszczeniach preferowane są stoły o niewielkich rozmiarach. W tym przypadku powinny sprawdzić się zwłaszcza modele mające blat okrągły lub kwadratowy.

Przy większych pomieszczeniach można zdecydować się na stół z blatem zwykłym lub rozkładanym. Nowoczesny stół rozkładany to bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w miejscach, gdzie pojawia się więcej osób. Na co dzień może być on złożony, a w przypadku przyjmowania gości wystarczy rozłożyć blat i dostawić krzesła, aby wszyscy mogli zasiąść przy jednym stole. Jeśli nie przewidujesz takich sytuacji, możesz wybrać stół ze zwykłym blatem.

Użytkowanie mebla powinno być jak najbardziej wygodne, dlatego istotne znaczenie ma kształt blatu. Wiele osób preferuje okrągłe i kwadratowe. Oba sprawiają, że wszyscy siedzą "na równych warunkach", podczas gdy przy stołach prostokątnych krótsze boki to miejsca tradycyjnie przeznaczone dla ważniejszych osób.

Zwykłe i rozkładane stoły mogą być użytkowane we wszystkich pomieszczeniach domu - od kuchni po salon. Są meblami, bez których nie może obyć się żadna nowoczesna jadalnia w pensjonacie czy hotelu, urządzona w nowoczesnym stylu restauracja czy kawiarnia, a także wiele innych miejsc.

Stoły nowoczesne w brw.pl to najwyższa jakość wykonania

Wszystkie stoły rozkładane oraz zwykłe to meble wykonane z najlepszych materiałów. Użyte do ich stworzenia solidne płyty meblowe, laminowane, MDF i fornir gwarantują długotrwałą eksploatację każdego z mebli niezależnie od tego, czy będzie używany w domowej jadalni, czy też zostanie postawiony w ruchliwej kawiarni. W sprzedaży znajdują się także drewniane stoły z metalowymi stelażami. Elementy metalowe są w większości przypadków malowane proszkowo, co zapewnia brak odprysków i schodzenia farby, co mogłyby psuć efekt estetyczny.

Jeśli lubisz rozwiązania nietypowe, brw.pl ma dla Ciebie designerskie meble nowoczesne. Są to zarówno stoły rozkładane, jak i zwykłe, zaskakujące nietypowymi rozwiązaniami. Może być to zarówno niecodzienny stelaż, jak i blat. W każdym przypadku taki mebel przyciąga wzrok i znacznie podnosi atrakcyjność całego pomieszczenia.

Zwykły lub rozkładany stół designerski może mieć także wyjątkowe materiały wykonania. Dobrym przykładem takiego stołu jest model Alaras, równie dobrze pasujący do jadalni, jak i salonu. Drewniany stelaż blatu ma kształt litery V i został umieszczony na podstawie wykonanej z lśniącej stali szczotkowanej.

Wybór stołów w brw.pl

Oferta stołów brw.pl zawsze jest bogata, dzięki czemu w każdej chwili możesz znaleźć tu zarówno zwykłe, jak i nowoczesne stoły rozkładane. Chcesz być na bieżąco z trendami? Ten sklep oferuje Ci wszystkie najpopularniejsze stoły do jadalni, salonu, kawiarni i miejsc użyteczności publicznej. Nie będziesz mieć problemów z wybraniem odpowiedniego kształtu - są tu dostępne stoły okrągłe, kwadratowe i prostokątne.

Kolor mebla to również kwestia Twojego wyboru - brw.pl proponuje Ci mnóstwo wersji kolorystycznych. Umożliwia to znalezienie idealnego stołu do istniejącej aranżacji pomieszczenia. A ponieważ wszystkie propozycje dostępne są w atrakcyjnych cenach, możesz zamówić stół dla siebie już dzisiaj!

Nie zapomnij o tym, że niezależnie od tego, czy stół stanie w jadalni lub innym pomieszczeniu, potrzebne będą do niego odpowiednie krzesła, a także klimatyczne dodatki. Te również znajdziesz w ofercie brw.pl!