Szafka dolna Iris – funkcjonalna obudowa zlewu

Urządzając wnętrze czasami zapominamy o jego funkcjonalności. W kuchni jest to niezwykle ważne, dlatego zadbaj o odpowiedni dobór wyposażenia. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Iris przyciągają ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

W każdej kuchni musi się znaleźć zlewozmywak, do którego wstawisz brudne naczynia, umyjesz owoce lub nalejesz wody do czajnika. Szafka dolna Iris sprawdzi się doskonale nie tylko jako podstawa pod zlew, ale też miejsce na kosze na śmieci. Do ich organizacji posłuży praktyczna, pojemna szuflada z koszem do segregacji odpadów.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 60 cm będzie odpowiednią bazą pod zlew jednokomorowy.

Kosz Maxima w kolorze grafitowym, w który wyposażono szafkę, wyróżnia się cichym domykiem, dzięki czemu w Twojej kuchni będzie słychać tylko gwizd czajnika.

Do wyboru pozostawiamy Ci wersję kolorystyczną mebli kuchennych. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz dowolnie łączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Wykorzystaj je i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 20.65 kg
Do pobrania