Szafka dolna Tapo – pomieści to i owo

 

Przed Tobą urządzenie kuchni? Jak dopasować aranżację wnętrza do wielości i różnorodności potrzebnych akcesoriów? Za pomocą dobrze dobranych szafek! Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.


Szafka kuchenna Tapo o wymiarach 50 × 82 cm to praktyczne połączenie szuflady z półkami. W pojemnej szufladzie przechowasz tzw. drobnicę. Widelce, widelczyki, łyżki, łyżeczki – w końcu zyskają miejsce, w którym będą uporządkowane. Możesz dokupić praktyczny organizer – jedno spojrzenie na wnętrze szuflady i już sięgasz po potrzebną rzecz.

 

W dolnej części, z praktyczną półką, przechowasz większe przedmioty. Często pieczesz ciasta? Na półce umieść robota kuchennego. Wolisz zdrowe sałatki? Kolekcja misek musi być pod ręką!

 

W szufladzie zastosowano praktyczny system jezdny Smartbox, który sprawia, że wysuwa się ona nadzwyczaj lekko oraz wytrzymuje obciążenie do 40 kg. Spokojnie więc dołóż jeszcze wałek i tłuczek. Pełen wysuw i ciche zamykanie szuflady, dzięki zintegrowanemu hamulcowi, to kolejne zalety  systemu Smartbox.

 

Wygląd szafek jest równie ważny – w końcu wybierasz rozwiązanie, które będzie towarzyszyć Ci przez wiele sezonów. Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru zostały zrobione z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem. Laminat wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania, a to jest niezwykle ważne w kuchni, w której często dzieje się naraz bardzo dużo. Wysoki połysk wizualnie powiększy kuchnię, dodając jej głębi i blasku.

 

Szafka Tapo z szufladą dostępna jest zarówno w wersji prawo-, jak i lewostronnej, co ułatwia dopasowanie elementów zabudowy. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.74 kg
Do pobrania