Szafka dolna Top Line – pojemność, która się sprawdza

Lubisz gotować? My też! Bardzo ważną rolę odgrywa w kuchni jej ergonomiczna aranżacja, która wykorzysta metraż i potencjał wnętrza. Nowoczesną i stylową aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szeroka szafka dolna z szufladą Top Line to nieoceniony organizer na sztućce i nie tylko. Wykorzystaj podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz przeznaczyć na przechowywanie silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub pojemników plastikowych.

Prawostronna szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, który wytrzymuje udźwig aż 40 kg i posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 50 cm, prawo i lewostronne.

Dopasuj meble do swojego gustu i wybierz spośród 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz połączyć z innymi modułami kolekcji, dzięki czemu stworzysz wyjątkową i ergonomiczną zabudowę dopasowaną do potrzeb swojej rodziny. Zaproś bliskich do wspólnego gotowania!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 29.85 kg
Do pobrania