Szafka dolna Top Line – wykorzystaj jej pojemność

Jeżeli spędzasz dużo czasu w kuchni, to wiesz jak ważne jest jej funkcjonalna i ergonomiczna zabudowa. Nowoczesną i stylową aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szeroka szafka dolna z szufladą Top Line pomieści wszystkie sztućce i inne elementy, które wykorzystujesz podczas gotowania. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz przeznaczyć na przechowywanie silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub wałka do ciasta.

Prawostronna szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm to pojemny organizer, idealny do przestronnego wnętrza. Szufladę osadzono na systemie Sambox, który wytrzymuje udźwig do 25 kg. Potrzebujesz mniejszej szafki? W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 50 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz połączyć z innymi modułami kolekcji, tworząc ergonomiczną zabudowę, dopasowaną do potrzeb swojej rodziny. Od teraz gotowanie będzie przyjemne!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 26.31 kg
Do pobrania