Szafka górna Junona Line – komfortowe przechowywanie

Niezależnie od metrażu, jakim dysponujesz, kuchnia powinna być podzielona na 5 funkcjonalnych stref: przechowywania, zapasów, zmywania, przygotowywania posiłków i gotowania. W organizacji poszczególnych miejsc pomogą Ci meble kuchenne Junona Line – ekonomiczna propozycja dla każdego rodzaju kuchni.

Szafka górna wisząca to sposób na zagospodarowanie przestrzeni nad blatem kuchennym. W Twoim domu znajdują się małe dzieci? Górne szafki będą wobec tego najlepsze do przechowywania leków z domowej apteczki lub naczyń do serwowania: talerzy, talerzyków, szklanek i kubków. Na dolnej półce umieść te, po które sięgasz najczęściej – dzięki temu będą zawsze łatwo dostępne.

W jakiej części kuchni zamontować szafkę górną o wymiarach 40x57 cm? Optymalnym miejscem będzie przestrzeń nad szafką dolną o takiej samej szerokości – w ten sposób zabudowa zyska harmonijną kompozycję. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Szafkę górną Junona Line tworzy biały korpus, front w kolorze dąb delano ciemny oraz zintegrowany grafitowy uchwyt.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zagwarantuje Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line

Wymiary
Głębokość 30.5 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania