Szafka górna Tapo – przestronne miejsce na rzeczy

 

Lubisz gotować z rodziną lub przyjaciółmi? Chcesz, żeby Twoja kuchnia przyciągała nie tylko dobrym smakiem, lecz także niepowtarzalnym klimatem? Zależy Ci na tym, by korzystanie z niej było intuicyjne i proste? Funkcjonalną zabudowę stworzysz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo z trzema półkami to sposób na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Sięgnie aż po sam sufit, więc pomieści naprawdę sporo rzeczy, a aranżacja wnętrza zyska spójny, uporządkowany charakter. Została wyposażona w regulowane zawieszki ułatwiające montaż.

 

Co możesz w niej trzymać? Co tylko chcesz! Przegródkę na samej górze warto przeznaczyć na leki – będą bezpiecznie schowane przed dziećmi. Niżej możesz postawić rzadziej używane rzeczy – paterę na ciasto lub kryształowe kieliszki. Dwie najniższe półki to miejsce na przedmioty, z których korzystasz na co dzień – ulubione kubki, szklanki czy talerze.

 

Szafka górna o wymiarach 60 × 95 cm będzie funkcjonalnym meblem do przechowywania, a jednocześnie ozdobą kuchni. Jeśli ważna jest dla Ciebie atmosfera we wnętrzu, wyobraź sobie ciepłe światło lamp efektownie zwielokrotnione dzięki połyskującym frontom typu tafla w eleganckim kolorze antracyt ecru. Działają one podobnie jak lustro, optycznie powiększając przestrzeń.
 

Front Tapo Special został wykonany z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Cechuje się odpornością na lekkie zarysowania oraz warunki panujące w kuchni. Nie straszna mu para wodna, wyższa temperatura czy osad z tłuszczu. Łatwo go też wyczyścisz.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 24.63 kg
Do pobrania