Szafka górna Tapo – kropka nad i w nowoczesnej kuchni

 

Kuchnia jest jednym z ulubionych miejsc wszystkich domowników. To przyjemna przestrzeń do rozmowy i miejsce, w którym zawsze znajdzie się coś dobrego do przekąszenia. By cała rodzina mogła czuć się w niej w pełni swobodnie, zadbaj o funkcjonalną zabudowę. Stworzysz ją za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo to niewielki mebel, który jednak potrafi ułatwić życie. Dzięki uchylnemu frontowi sięganie po rzeczy znajdujące się w środku jest bardzo wygodne. A co możesz trzymać w szafce? Będzie świetna na przykład na różne rodzaje herbaty i kawy.


Szafka górna o wymiarach 50 × 36 cm wpasuje się w każde, nawet to najmniejsze wnętrze. Możesz zawiesić ją nad szafką dolną o szerokości 50 cm, tworząc w ten sposób spójną zabudowę. W montażu szafki na wybranej wysokości pomogą regulowane zawieszki.

 

Uchylny front typu tafla w kolorze antracyt ecru został zrobiony z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem, więc rozświetli i wizualnie powiększy pomieszczenie. Front Tapo Special – podobnie jak front akrylowy – wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania i specyficzne warunki panujące w kuchni, więc przez lata Twoja kuchnia będzie prezentować się świetnie.

 

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 9.1 kg
Do pobrania