Szafka górna Top Line – kompaktowy, kuchenny organizer

Chcesz urządzić swoją kuchnię tak, aby była nie tylko efektowna, ale też praktyczna? Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line charakteryzuje się prostym designem i lakierowanymi frontami, a także ciekawymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Przechowywanie kuchennych drobiazgów bywa problematyczne. Szafka górna Top Line tworzy przestrzeń dla wykałaczek, zapalarki, ściereczek czy ozdób cukierniczych.

Szafka o szerokości 30 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką o podobnej szerokości. Jej wysokość pozwala na klasyczną zabudowę, gdzie pozostaje kilka centymetrów przestrzeni podsufitowej do wykorzystania, może na wazon? 

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną spośród 2 wersji kolorystycznych szafki Top Line. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line jest częścią kolekcji Family Line. Dobierz do niej pozostałe elementy linii - ciesz się spójną i funkcjonalną zabudową kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 11.9 kg
Do pobrania