Szafka górna Top Line – na wszystko, czego potrzebujesz

Prosta, w literę „L”, z wyspą? Industrialna, nowoczesna, modernistyczna? Jaką zabudowę kuchni preferujesz? Pamiętaj, by była przede wszystkim funkcjonalna. Taką aranżację stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

W szafce górnej Top Line znajdują się 3 praktyczne półki, które możesz wykorzystać na organizację talerzy, misek, przypraw czy sprzętu AGD, po który sięgasz nieco rzadziej (półka umieszczona najwyżej).

Szafka o szerokości 50 cm i wysokości 95 cm współgra z szafką dolną o tej samej szerokości. Taka wysokość szafki pozwoli Ci zabudować przestrzeń pomiędzy standardowymi szafkami, a sufitem. W ten sposób zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line to jeden z elementów rozbudowanej kolekcji. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni. 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 20.15 kg
Do pobrania