Szafka górna Top Line – zabudowa mikrofali

Ulubione danie? Coś z kuchni włoskiej, francuskiej, a może polskiej? Eksperymentuj w kuchni, baw się smakami, zapachami i podaniem potraw. W ich przygotowywaniu pomoże ergonomicznie zaprojektowana kuchnia. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line do zabudowy mikrofalówki w sprytny sposób pozwoli Ci wizualnie ukryć sprzęt AGD. Łatwy dostęp do podgrzewanych potraw, a przy tym utrzymanie spójnej zabudowy. Do wykorzystania masz także szafkę ukrytą za uchylanym frontem.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości, a jednocześnie zabuduje mikrofalę w standardowym rozmiarze (sprzęt AGD wliczony w cenę). Model kuchni mikrofalowej firmy Whirpool AMW490/IX (wym. wys./szer./gł.: 38,2/59,5/32 cm).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zachwycające połączenia i funkcjonalną zabudowę. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 15.35 kg
Do pobrania