Szafka górna Tapo z ociekarką – miejsce na umyte naczynia

 

Wygodne kosze cargo, praktyczne ociekarki, szafki pod zabudowę AGD – te i wiele innych funkcjonalnych rozwiązań znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Wybierz szafki, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu i ciesz się kuchnią idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

 

Szafka wisząca Tapo z ociekarką pozwoli zadbać o wizualny porządek w kuchni. Niech świeżo umyte naczynia nie piętrzą się na blacie – ukryjesz je w pojemnej szafce. Ociekarka jest w standardowym wyposażeniu, więc nie musisz kupować jej dodatkowo.

 

Szafka górna o wymiarach 80 × 72 cm będzie doskonałym uzupełnieniem szafki dolnej pod zlew tej samej szerokości. Razem stworzą spójną zabudowę strefy zmywania. Regulowane zawieszki, w które został wyposażony mebel, ułatwiają montaż.

 

Dwudrzwiowa szafka Tapo to nie tylko użyteczność ułatwiająca codzienne życie, lecz także elegancja i nowoczesny design. Fronty Tapo Special z płyty MDF wykończonej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni, dzięki właściwościom zbliżonym do frontów akrylowych. Odporność na lekkie zarysowania, parę wodną i wyższą temperaturę oraz łatwość czyszczenia to ich niezaprzeczalne zalety. Dodatkowo połyskujące fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru zachwycająco odbijają światło. To sprawdzony patent, dzięki któremu wnętrze wydaje się jaśniejsze.

 

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – zamówisz je na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 18.55 kg
Do pobrania