Szafka okapowa Iris – okap w zabudowie

Na pierwszym miejscu stawiasz funkcjonalność zabudowy kuchni? Jeżeli padła twierdząca odpowiedź, to koniecznie sprawdź nowoczesną kolekcję mebli Family Line z frontem Iris. Meble wyróżniają się prostą stylistyką i praktycznym wyposażeniem, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Okap to niezbędna część wyposażenia kuchni. Dzięki niemu zadbasz o czyste powietrze, odprowadzanie pary i filtrowanie zapachów w kuchni. Szafka okapowa Iris w estetyczny sposób zabuduje okap, a przy okazji stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki i gąbeczek kuchennych.

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 68 cm możesz zawiesić nad kuchenką o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o wysokości  50 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Ciekawa wariantów kolorystycznych? Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

W szafce górnej znajdziesz wbudowany okap w kolorze białym, czarnym lub srebrnym (tutaj). Wybierz odpowiedni kolor okapu!

Możesz stworzyć wymarzoną zabudowę kuchni dzięki rozbudowanej kolekcji Family Line. Szafkę Iris do zabudowy okapu możesz połączyć z dowolnymi modułami kolekcji tak, aby spełniała wymagania Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 16.9 kg
Do pobrania