Szafka okapowa Iris – stylowo zabuduje okap

Stwórz zachwycającą, a przy tym funkcjonalną zabudowę kuchni. Meble z kolekcji mebli Family Line z frontem Iris wyróżniają się prostą konstrukcją, oszczędną stylistyką i praktycznymi elementami wyposażenia, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Jak zadbać o czyste powietrze, odprowadzanie pary i filtrowanie zapachów w kuchni? Postaw na szafkę okapową Iris. W estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania – przestrzeń ukryta jest za uchylnym frontem. To dobre miejsce na zapalarke i zapas gąbeczek kuchennych.

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 50 cm możesz zawiesić nad kuchenką o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o wysokości  68 cm.

Dopasuj meble do aranżacji i wybierz jedną z 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka okapowa ma wbudowany okap w kolorze białym (tutaj), czarnym lub srebrnym. Wybierz odpowiedni kolor okapu!

Nieograniczone możliwości aranżacji kuchni tworzy rozbudowana kolekcja Family Line. Szafkę Iris do zabudowy okapu możesz połączyć z dowolnymi modułami kolekcji tak, aby spełniała wymagania Twojej rodziny.