Szafka wisząca Sole – stylowa oprawa okapu

Zdrowe śniadania, pożywne obiady i przekąski – to wszystko przygotujesz szybko i sprawnie dzięki praktycznej i funkcjonalnej zabudowie kuchni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole wyposażona w lakierowane fronty i zintegrowane uchwyty zachwyca przez wiele lat. Poza tym jej standardowe wyposażenie w  kosze cargo i ociekarki podnosijej funkcjonalność.

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać dowolne przedmioty, najlepiej te, po które sięgasz rzadko. Może to być doskonały magazynek na zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole o wymiarach 60x68x30 cm pozwoli zabudować okap o większej wysokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach. Okap z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym(tutaj), czarnym i srebrnym. Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Szafka na okap występuje w 3 wersjach do wyboru: z frontem uchylanym do góry, otwieranym lewostronnie lub prawostronnie (tutaj).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.