Szafka wisząca Sole – stylowa oprawa okapu

Zdrowe śniadania, pożywne obiady i przekąski – to wszystko przygotujesz szybko i sprawnie dzięki praktycznej i funkcjonalnej zabudowie kuchni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole wyposażona w lakierowane fronty i zintegrowane uchwyty zachwyca przez wiele lat. Poza tym jej standardowe wyposażenie w  kosze cargo i ociekarki podnosijej funkcjonalność.

W szafce pod zabudowę okapu możesz przechowywać dowolne przedmioty, najlepiej te, po które sięgasz rzadko. Może to być doskonały magazynek na zapalarkę, zapałki lub gąbeczki do mycia naczyń. Masz już pomysł co chciałabyś w niej schować?

Szafka Sole o wymiarach 60x68x30 cm pozwoli zabudować okap o większej wysokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach. Okap Franke z wysuwanym panelem jest w cenie szafki.

Uniwersalne połączenie kolorystyczne lakierowanych frontów w kolorze biały połysk i korpusu w kolorze biały alpejski sprawdzi się w każdym wnętrzu. Takie jasne wybarwienie sprawia, że optycznie powiększa nawet najmniejsze pomieszczenie.

Nowoczesna szafka okapowa jest dostępna z okapem w kolorze białym, czarnym i srebrnym (tutaj). Wybór idealnego wariantu pozostawiamy Tobie.

Szafka na okap Franke występuje w 3 wersjach do wyboru: z frontem uchylanym do góry, otwieranym lewostronnie lub prawostronnie (tutaj).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Waga 21.05 kg
Do pobrania