Szafka górna Top Line – praktyczna zabudowa okapu

Remont kuchni jeszcze przed Tobą? To dobry moment na wybór mebli. Czym się kierować? Przede wszystkim troską o funkcjonalność bo to ona sprawia, że czujesz się w tym miejscu komfortowo, a gotowanie stanie się przyjemnością. Nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Zapobiegaj gromadzeniu się pary i zapachów, które towarzyszą gotowaniu. Wystarczy, że włączysz okap kuchenny, który wyłapie aromaty. Szafka Top Line w estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki, zapałek i gąbeczek kuchennych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 68 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafki o wysokości 50 cm.

Szafka uniwersalna – montaż frontu lewo lub prawostronny.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Okap występuje w 3 wersjach kolorystycznych: białejczarnej (tutaj) lub srebrnej. Sprzęt AGD wliczony w cenę.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zestaw z pozostałymi meblami z kolekcji Family Line. W ten sposób stworzysz spójną i optymalną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.