Szafka górna Top Line – okap w stylowym opakowaniu

Płytki są, panele są… został jeszcze dobór odpowiednich mebli. Przychodzimy z pomocą! W katalogu mebli kuchennych znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele, np. meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Kuchenkę już wybrałaś? Najwyższy czas doposażyć wnętrze w stylowy okap. Nie wiesz jaki? Może wystarczy wybrać szafkę… z dopasowanym okapem! Szafka Top Line w estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki, zapałek i zapasu gąbeczek kuchennych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 68 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafki o wysokości 50 cm.

Mebel dostępny jest w wersji prawostronnej (tutaj) i lewostronnej.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Okap występuje w 3 kolorach: białymczarnym (tutaj) lub srebrnym. Sprzęt AGD wliczony w cenę.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Family Line. Zestaw je ze sobą i stwórz spójną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.