Szafka górna narożna Tapo – elegancka witryna w narożu

 

Połączenie pełnych i przeszklonych frontów świetnie sprawdza się w nowoczesnej kuchni. Postaw na to rozwiązanie, jeśli chcesz, by Twoje wnętrze było praktyczne, a jednocześnie eleganckie i oryginalne. Oba rodzaje szafek znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo od razu przyciąga wzrok dzięki szklanemu frontowi. Umieścisz za nim te elementy wyposażenia, które są dekoracyjne, więc szkoda je chować za pełnym frontem. Rodowy serwis obiadowy, komplet ceramicznych filiżanek, kryształowe kieliszki – wyeksponuj co tylko chcesz.

 

Szafka typu witryna wpasuje się w naroże kuchni o wymiarach 60 × 60 cm. Sama ma wymiary 60 × 72 cm, więc jest dosyć pojemna. Dobrze będzie komponować się z szafką dolną tej samej szerokości. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki. Dzięki dwóm półkom umieszczonym na optymalnej wysokości rzeczy zyskają odpowiednią prezencję.

 

Front jest zrobiony z mlecznego szkła połączonego z płytą MDF laminowaną w wysokim połysku z perlistym akcentem. Kolor pełnego frontu – antracyt ecru – stanowi idealną przeciwwagę dla jasnej barwy szkła. Powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, a jednocześnie efektownie odbija światło, dodając kuchni więcej blasku.

 

Szafka narożna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 25.95 kg
Do pobrania