Szafka kuchenna Iris – kuchenne przybory w jednym miejscu

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania swojego mieszkania, to na pewno wiesz, jak ważne jest optymalne umeblowanie pomieszczeń, w których spędzamy dużo czasu w ciągu dnia. Jednym z nich jest kuchnia, w której nie może zabraknąć mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, dzięki którym stworzysz estetyczną, nowoczesną zabudowę, która w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny.

Sztućce, chochelkę, drewniane łyżki i szpatułki oraz inne akcesoria kuchenne warto mieć zawsze pod ręką w trakcie gotowania. Możesz je przechowywać i dowolnie zorganizować w szafce dolnej Family Line z frontem Iris. Wyposażona w kompaktową szufladę i szafkę tworzy miejsce na mniejsze i większe przedmioty.

Szafka dolna o wymiarach 40x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Smartbox i cichym domykiem, dzięki któremu szuflada wytrzymuje udźwig do 40 kg, a pomimo dużego obciążenia zamyka się płynnie i niemal bezszelestnie. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm, 50 cm, 60 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla.

Do efektownego wykończenia mebla brakuje jeszcze blatu i cokołu w kolorze korpusu. Znajdziesz je w naszym sklepie, na brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz dowolnie zestawiać z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, tworząc ergonomiczną zabudowę do Twojego domu.