Szafka kuchenna Iris – przybory kuchenne na swoim miejscu

Lubisz rodzinne obiady i dbasz o to, by regularnie jeść posiłki w dużym gronie? Aby ułatwić sobie przygotowywanie posiłków dla całej rodziny, stwórz kompleksową i ergonomiczną zabudowę kuchni. Z pomocą przychodzi nowoczesna i funkcjonalna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris.

Do szafki dolnej Family Line z frontem Iris, wyposażonej w szufladę i szafkę, możesz włożyć mniejsze i większe przedmioty. Możesz w niej poukładać sztućce, drewniane szpatułki, ale też robot kuchenny czy zastawę stołową.

Szafka dolna o wymiarach 60x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Sambox, dzięki czemu szuflada wytrzymuje udźwig do 25 kg. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm, 40 cm, 50 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Dopełnij całość blatem i cokołem w kolorze korpusu, które znajdziesz w naszym sklepie, na brw.pl.

Zestaw szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wymarzoną, ergonomiczną zabudowę kuchni.