Szafka narożna Sole - zagospodarowanie kuchennego naroża

Kuchenne eksperymenty, codzienna rutyna, a może pomysł na wieczór we dwoje? Kuchnia może zaskoczyć pomysłami na spędzenie czasu w pojedynkę lub w większym gronie. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole stworzysz funkcjonalną i efektowną zabudowę. Prosta konstrukcja zapewni modne wnętrze przez wiele lat, natomiast rozwiązania w standardzie - kosze cargo, ociekarki - ułatwią gotowanie.

W kuchni nie może zabraknąć miejsca na garnki, brytfanki patelnie i inne, rzadko używane przedmioty. Doskonałym miejscem na nie jest szafka narożna, w której jest dużo miejsca. Aby ułatwić sobie sięganie po najgłębiej schowane przedmioty zainstaluj wysuwaną półkę.

Szafka narożna Sole o wymiarach 80 × 80 × 82 cm służy do zabudowy narożnika 90 × 90 cm, dzięki temu zyskujesz kompaktową ale praktyczną zabudowę, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty.

Znasz sposób na optyczne powiększenie kuchni? Wystarczy ją całkowicie zabudować, ale warunkiem jest jasny kolor mebli. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

W którym miejscu stanie szafka do narożnika Sole? Wbrew pozorom to nie jest bez różnicy. Zdecyduj o stronie frontu (prawa/lewa) przed pierwszym montażem i ciesz się komfortowym dostępem do jej zawartości. 

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 33.85 kg
Do pobrania