Szafka kuchenna wysoka Iris – miejsce na artykuły gospodarstwa domowego

Masz w planach remont kuchni? Jeżeli podobają Ci się nowoczesne aranżacje wnętrz, to świetnie sprawdzą się tutaj meble kuchenne z linii Family Line z frontem Iris. Gładkie fronty w połączeniu ze zintegrowanym uchwytem i stonowaną kolorystyką sprawią, że zyskasz ponadczasową zabudowę.

Szafka kuchenna typu słupek, czy przez innych nazywana szafką gospodarczą, to idealne miejsce na chemię, zastawę stołową, przetwory, robota kuchennego i inny sprzęt AGD. Liczne półki ukryte za frontami pomogą uporządkować wszystko to, co w kuchni być powinno w zasięgu ręki.

Wąska i wysoka szafka o wymiarach 40x207 cm doskonale wygląda w towarzystwie zabudowanej lodówki czy jako zakończenie zabudowy kuchni. Szafka dostępna w wersji prawo- i lewostronnej (tutaj).

Kuchnia Iris występuje w 2 wariantach kolorystycznych. Korpus w kolorze biały alpejski dopełniono frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Gładkie fronty podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wyjątkową, optymalna zabudowę kuchni.