Szafka górna Iris – doskonały organizer kuchenny

Jeżeli we wnętrzu cenisz jego estetykę, ale też ergonomię i funkcjonalność, to w Twojej kuchni nie może zabraknąć mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Iris. Z pewnością zachwyci Cię ich nowoczesna linia, zintegrowane uchwyty i stonowana kolorystyka. Poza tym kryją w sobie wiele praktycznych rozwiązań tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

W jaki sposób można wykorzystać wysoką i smukłą szafkę górną Iris? Może posłużyć za miejsce na domową apteczkę, w której nie zabraknie leków przeciwgorączkowych, termometru i ciśnieniomierza. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu przypraw lub artykułów do zdobienia ciast i ciasteczek. Dwie praktyczne półki pomogą zorganizować przechowywane przedmioty.

Szafka  Iris o szerokości 30 cm i wysokości 72 cm będzie idealnym dopełnieniem szafki dolnej o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  40, 45, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Zwróć uwagę na modną kolorystykę dostępną w 2 wariantach. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris, w połączeniu z innymi elementami z kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 72 cm
Waga 12 kg
Do pobrania