Szafka górna Iris – zabudowa po sam sufit

Przejrzałaś już wiele magazynów wnętrzarskich i chciałaby inspiracje przekuć w aranżacje swojej kuchni? Do dzieła! Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Tym, co do niej przyciąga jest jej nowoczesna linia, zintegrowane uchwyty i stonowana kolorystyka. Poza tym meble kryją w sobie wiele praktycznych rozwiązań tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Marzy Ci się zabudowa kuchni sięgająca sufitu? Spełnij je dzięki szafce górnej Iris! W jej wnętrzu znajdziesz 3 praktyczne półki, na których możesz poukładać przyprawy, leki czy akcesoria do pieczenia, tj. szablony, foremki do muffinek i rękaw do masy.

Szafka  Iris o wysokości 95 cm i szerokości 30cm będzie idealnym dopełnieniem szafki dolnej o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  40, 45, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj)  i prawostronnej.

Dobierz kolorystykę, wybierając jeden z 2 modnych wariantów. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris, w połączeniu z innymi elementami z kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 95 cm
Waga 15.35 kg
Do pobrania