Szafka górna Iris – ekspozycja kieliszków i zastawy

Kupiłaś projekt kuchni, a może stworzyłaś go sama bazując na inspiracjach? Czas wcielić go w życie. Z nowoczesną linią mebli kuchennych Family Line z frontem Iris to proste! Kolekcja wyróżnia się prostotą brył, zintegrowanymi uchwytami i stonowaną kolorystyką. Poza tym meble kryją w sobie wiele praktycznych rozwiązań tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

W szafce górnej typu witryna Iris znajdziesz praktyczną półkę, która ułatwi organizację przedmiotów. To idealne miejsce na kieliszki do szampana, wina i szklanki do napojów. Z powodzeniem zaprezentuje także elegancką zastawę i oryginalną karafkę przywiezioną z podróży. Wszystko to możesz ustawić za przeszklonym frontem.

Szafka  Iris o szerokości 40 cm i wysokości 72 cm stworzy doskonały duet z szafką dolną o tej samej szerokości lub równej 80 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 45, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj)  i prawostronnej.

Przed Tobą jeszcze jeden trudny wybór – kolorystyka. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris doskonale się sprawdzi w połączeniu z innymi elementami z kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 72 cm
Waga 13.4 kg
Do pobrania