Szafka górna Iris – dobra w przechowywaniu

Od jakiegoś czasu szukasz inspiracji do zabudowy kuchni? Widziałaś katalogi, odwiedziłaś salony meblowe i masz już gotowy projekt? Czas wcielić go w życie. Z nowoczesną linią mebli kuchennych Family Line z frontem Iris to proste! Kolekcja zachwyca linią, zintegrowanymi uchwytami i stonowaną kolorystyką. Poza tym meble kryją w sobie wiele praktycznych rozwiązań tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Dzięki szafce górnej Iris będziesz miała idealne miejsce na naczynia, takie jak talerze, miseczki i pucharki. Masz dużo przypraw lub produktów sypkich? Możesz je przesypać do dedykowanych pojemników i poustawiać w szafce. W jej wnętrzu znajdziesz praktyczną półkę, która ułatwi organizację przedmiotów.

Szafka  Iris o szerokości 40 cm i wysokości 72 cm stworzy doskonały duet z szafką dolną o tej samej szerokości lub równej 80 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 45, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jeden z 2 modnych wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris doskonale się sprawdzi w połączeniu z innymi elementami z kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.