Szafka górna Iris – przechowywanie pod sufitem

Wyjątkową zabudowę kuchni zrobisz z pomocą nowoczesnej linii mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. W kolekcji główną rolę gra funkcjonalność i estetyka, stąd przywiązanie do prostych, ponadczasowych brył i stonowanej kolorystyki oraz zastosowaniu praktycznych rozwiązań tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Szukasz dobrego miejsca na wszystkie naczynia? Pomocna może okazać się szafka górna Iris, w której znajdziesz 3 praktyczne półki. Możesz na nich ustawić talerze, miseczki, pucharki do lodów i salaterki. Nie zabraknie też miejsca na kubki lub misy. Wysoka szafka sięga aż po sufit, dzięki czemu wykorzystujesz maksymalnie dostępną przestrzeń.

Szafka  Iris o szerokości 40 cm i wysokości 95 cm dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości równej 80 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 45, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Mebel jest dostępny w 2 wariatach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz połączyć z innymi elementami z kolekcji Family Line, dzięki czemu stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 95 cm
Waga 17 kg
Do pobrania