Szafka górna Iris – zabudowuje narożnik

Podczas projektowania kuchni pamiętaj o tym, by była funkcjonalna i estetyczna. Dzięki temu będzie Wam służyła przez wiele lat.  W jej centrum ustaw nowoczesną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, która bazuje na prostej, oszczędnej stylistyce i praktycznych elementach, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Chcesz praktycznie zabudować narożnik w kuchni? Z pomocą przychodzi szafka górna narożna Iris. Możesz w niej schować produkty sypkie, takie jak makarony, kasze i ryż, przyprawy, ale też szklanki.

Chcąc zagospodarować naroże w ciągu/szeregu szafek górnych, proponujemy szafkę Iris GNWU. Szafka zabudowuje naroże w szerokości 60cm x 60cm. Szafka dostępna w opcji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Piękną zabudowę możesz dopasować do swoich wymagań. Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Family Line tak, aby uzyskać nowoczesną i praktyczną zabudowę.