Szafka górna Iris – witryna w narożniku

Podczas projektowania kuchni pamiętaj o tym, by była funkcjonalna i estetyczna. Dzięki temu będzie Wam służyła przez wiele lat.  W jej centrum ustaw nowoczesną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, która bazuje na prostej, oszczędnej stylistyce i praktycznych elementach, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Wciąż brakuje Ci miejsca do przechowywania naczyń? Praktyczne zabudowanie narożników pozwoli Ci stworzyć dodatkowe miejsce na kuchenne akcesoria. W ich przechowywaniu sprawdzi się szafka górna narożna Iris. Za przeszklonym frontem możesz ustawić kieliszki, kubki lub talerze.

Chcąc zagospodarować naroże w ciągu/szeregu szafek górnych, proponujemy szafkę Iris GNWU. Szafka zabudowuje naroże w szerokości 60cm x 60cm. Szafka dostępna w opcji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Przygotowaliśmy 2 modne wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Zestawiając szafkę kuchenną z frontem  Iris z innymi elementami kolekcji Family Line możesz stworzyć nowoczesną i praktyczną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 72 cm
Waga 25.5 kg
Do pobrania