Szafka kuchenna Iris – dopasowana do szafki gospodarczej

Urządzasz kuchnię swoich marzeń? Szukasz nowoczesnych mebli kuchennych? Kolekcja Family Line z frontami Iris zachwyca prostotą brył, stonowaną kolorystyką i szerokim wachlarzem ciekawych rozwiązań, tj. kosze cargo, markowe prowadnice oraz ociekarki.

Szafka- nadstawka Iris pozwala Ci rozbudować możliwości szafki gospodarczej z linii Family Line? To doskonałe miejsce na naczynia, chemię ale też inne artykuły kuchenne, tj. gąbeczki do mycia, rękawice gumowe czy druciak kuchenny.

Szafka o wymiarach 60x23 cm doskonale dopełni szafkę gospodarczą o szerokości 60 cm. Najlepiej sprawdzi się przy zastosowaniu szafek górnych o wysokości 95 cm. To pozwoli Ci zabudować W ten sposób zyskasz spójną i komfortową zabudowę kuchni. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek nadstawek, to na brw.pl znajdziesz także szafkę o szerokości  40 cm.

Meble kuchenne Iris dostępne są w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris doskonale wygląda w towarzystwie pozostałych mebli z linii Family Line. Baw się i twórz funkcjonalną zabudowę kuchni. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 23 cm
Waga 12.2 kg
Do pobrania