Szafka górna Iris – z ociekarką, która osuszy naczynia

Przygotowujesz zabudowę kuchenną w swoim mieszkaniu? Poza dopasowaniem jej do rozmiaru wnętrza, zwróć uwagę na jej wysoką funkcjonalność. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris łączy estetykę wykonania z praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Szafka górna Iris z ociekarką  to  nieodłączny element zabudowy. To właśnie ona stworzy miejsce na umyte naczynia, które zamiast stać na wierzchu, na ociekarce, będą schowane w szafce. Dzięki temu czyste talerze i kubki masz zawsze w zasięgu ręki.   

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką pod zlewozmywak o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki z ociekarką o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Przygotowaliśmy dla Ciebie 2 wersje kolorystyczne mebla. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

W kolekcji Family Line znajdziesz wiele różnorodnych produktów, które możesz ze sobą dowolnie zestawiać. Szafkę kuchenną z frontem Iris połącz z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać nowoczesną i funkcjonalną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 72 cm
Waga 14.4 kg
Do pobrania