Szafka górna Iris – pojemna witryna w kuchni

Przygotowujesz się do remontu mieszkania? Zacznij od kuchni. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris zachwyca ponadczasowymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Gdzie przechowujesz szklanki lub talerze? Jeżeli dotąd robiłaś to za pełnym frontem, to teraz czas to zmienić. Szafka górna Iris z przeszklonymi frontami pozwoli Ci wyeksponować zastawę. W jej wnętrzu znajdziesz 2 praktyczne półki, które pomogą zorganizować wszystkie przedmioty codziennego użytku.

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad tożsamą szafką dolną lub dwoma szafkami o szerokości 40 cm.

Przygotowaliśmy 2 modne kolory – wybierz swój! Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Możesz dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy kolekcji Family Line.  Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać kompletną i ergonomiczną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Waga 22.6 kg
Do pobrania