Szafka górna Iris – czyste naczynia w jednym miejscu

Twój dom to Twoja oaza spokoju, dlatego warto wyposażyć ją we wszystko to, czego potrzebujesz. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris bazuje na prostej, oszczędnej stylistyce i praktycznych rozwiązaniach, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Wytypowałaś miejsce, w którym schowasz pozmywane naczynia? Zamiast ustawiać je na suszarce, schowaj je do szafki górnej Iris z ociekarką. To ona tworzy miejsce na talerze i kubki, które możesz mieć zawsze w zasięgu ręki, a przy tym nie stoją one na wierzchu.   

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 95 cm możesz zawiesić nad szafką pod zlewozmywak o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki z ociekarką o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  60 cm.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 2 opcje kolorystyczne mebla. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

W rozbudowanej kolekcji Family Line znajdziesz wiele różnorodnych produktów, które możesz ze sobą dowolnie zestawiać. Szafkę kuchenną z frontami Iris połącz z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać nowoczesną i praktyczną zabudowę.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 95 cm
Waga 24.2 kg
Do pobrania