Szafka kuchenna Iris – szeroka szafka na talerze i miski

Poszukujesz idealnych mebli do kuchni i dlatego od jakiegoś czasu przeglądasz katalogi wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji? Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris wyróżnia się prostą, nowoczesną konstrukcję i wysoką funkcjonalność.

Talerze, garnki, patelnie, naczynie żaroodporne lub sprzęt AGD – to wszystko, i jeszcze więcej, możesz przechowywać w szafce dolnej Family Line z frontem Iris. Praktyczna półka ułatwi organizację przechowywanych artykułów.

Uniwersalną szafkę dolną o wymiarach 80x82 cm możesz postawić w samym centrum, w pobliżu zmywarki, aby wygodnie odkładać naczynia bezpośrednio na półkę. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 40 cm, 45 cm i 60 cm.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Charakter mebli podkreśla zintegrowany uchwyt, który inspirowano wersją premium.

Dobierz cokół w kolorze korpusu oraz blat by cieszyć się efektownym wykończeniem zabudowy. Znajdziesz je w naszym sklepie, na brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris to jeden z elementów kolekcji Family Line. Sprawdź inne, zestawiaj je ze sobą i stwórz ergonomiczną oraz efektowną zabudowę kuchni.