Szafka kuchenna Iris – jak „ukryć” piekarnik?

Przede wszystkim stosując spójną zabudowę kuchenną i dedykowaną szafkę pod zabudowę piekarnika. Nowoczesna linia mebli kuchennych Family Line z frontem Iris pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną i efektowną kuchnię. Meble cechują się stonowaną kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami, tj. zintegrowane uchwyty,  ociekarka i prowadnice z cichym domykiem.

Szafka Iris pod zabudowę piekarnika to sprawdzony sposób na wkomponowanie sprzętu AGD w zabudowę. Poza tym masz do dyspozycji 2 szafki: lewostronną i uchylną. To doskonałe miejsce do przechowywania naczyń, garnków, naczyń żaroodpornych czy drobnego sprzętu AGD

Nowoczesną kolekcję wykonano w 2 modnych wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast drugi tworzy korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do stworzenia pełnej zabudowy potrzebujesz  cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Zestawiając szafkę Iris pod zabudowę piekarnika z pozostałymi elementami kolekcji Family Line możesz zbudować funkcjonalną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 52.45 kg
Do pobrania