Szafka kuchenna Iris – praktyczna zabudowa piekarnika

Każdy z nas ma inne wyobrażenie na temat wymarzonej kuchni, ale też wszyscy  kierujemy się w jej zabudowie wygodą i stylem. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Iris wyróżniają się odpowiednio dobraną, stonowaną kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami, tj. zintegrowane uchwyty,  ociekarka i prowadnice z cichym domykiem.

Wiesz co sprawdza się najlepiej? Ergonomia. To dlatego warto zainwestować w szafkę Iris pod zabudowę piekarnika, która pozwoli Ci wkomponować sprzęt AGD w zabudowę kuchenną. Garnki, akcesoria kuchenne i niezbędne tekstylia możesz przechowywać w 3 szufladach oraz szafce z uchylnym w lewo frontem.

Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Smartbox, dzięki czemu wytrzymują obciążenie aż do 40 kg. Poza tym domykają się cicho i płynnie, a to docenisz podczas codziennego użytkowania.

Do wyboru masz jeden z 2 modnych wariantów kolorystycznych. Jednym łączy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast drugi tworzy korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę Iris pod zabudowę piekarnika możesz dowolnie łączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dzięki ich zróżnicowaniu stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.