Szafka kuchenna Iris – pod piekarnik i do przechowywania

Jesteś w trakcie wyposażania kuchni? Przed Tobą nie lada wyzwanie! Ważne, abyś kierował się w jej zabudowie wygodą i stylem. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Iris wyróżniają się odpowiednio dobraną, stonowaną kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami, tj. zintegrowane uchwyty,  ociekarka i prowadnice z cichym domykiem.

Szafka Iris pod zabudowę piekarnika pozwoli Ci wkomponować sprzęt AGD w zabudowę kuchenną. W ten sposób zyskujesz funkcjonalną, ale też estetyczną kuchnię. Piekarnik to nie wszystko! Garnki, akcesoria kuchenne i niezbędne tekstylia możesz przechowywać w 3 szufladach oraz prawostronnie otwieranej szafce.

Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Sambox, dzięki czemu wytrzymują obciążenie do 25 kg.

Do wyboru masz jeden z 2 modnych wariantów kolorystycznych. Jednym łączy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast drugi tworzy korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę Iris pod zabudowę piekarnika możesz dowolnie łączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dzięki ich zróżnicowaniu stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 78.5 kg
Do pobrania