Szafka kuchenna Iris – piekarnik w stylowej zabudowie

Odwiedzając znajomych często zwracasz uwagę na zabudowę kuchni szukając inspiracji? Pamiętaj, że kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna, a taką stworzysz z linią mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Meble z nowoczesnej kolekcji wyróżniają się stonowaną kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami, tj. zintegrowane uchwyty,  ociekarka i prowadnice z cichym domykiem.

Szafkę Iris pod zabudowę piekarnika docenisz za obudowę piekarnika, ale też za miejsce do przechowywania. To w szufladach i szafce z uchylnym frontem możesz przechowywać garnki, akcesoria kuchenne i niezbędne tekstylia.

Szuflady wytrzymują ciężar  do 40kg, wszystko to za sprawą prowadnic z systemem Smartbox. Dzięki niemu wysuwają się płynnie i niemal bezszelestnie.

Przygotowaliśmy 2 wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast drugą tworzy korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę Iris pod zabudowę piekarnika możesz dowolnie łączyć z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dzięki ich zróżnicowaniu stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 74 kg
Do pobrania