Szafka kuchenna wysoka Iris – doskonała organizacja w kuchni

Remontujesz kuchnię? Nowoczesną aranżację stworzysz z meblami kuchennymi z linii Family Line z frontem Iris. Gładkie fronty w połączeniu ze zintegrowanym uchwytem i stonowaną kolorystyką sprawią, że zyskasz ponadczasową zabudowę.

Szafka gospodarcza z 4 szufladami sprawdzi się w przechowywaniu przetworów, produktów w słoiczkach, suchego prowiantu (kaszy, makaronów, ryżu, soczewicy) i innych produktów. Ich organizację ułatwią szuflady wewnętrzne, ukryte za frontem.

Szuflady są oparte na prowadnicach z systemem Smartbox i cichym domykiem, dzięki czemu wytrzymują udźwig do 40 kg, a nawet przy pełnym załadunku zamykają się płynnie i niemal bezszelestnie.

Wysoka i wąska szafka typu słupek o wymiarach 60x207 cm dopełni zabudowę, efektownie zakończy jej lewą stronę. Doskonale wygląda w towarzystwie zabudowanej lodówki lub piekarnika. Szafka dostępna w wersji prawostronnej i lewostronnej (tutaj).

Meble kuchenne Iris dostępne są w 2 wariantach kolorystycznych. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz blatu i cokołu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz zestawić z dowolnymi elementami linii Family Line. Baw się i twórz funkcjonalną zabudowę kuchni.