Szafka Sole – zabudowa Twojej lodówki

Kolekcja mebli kuchennych Family Line z Sole łączy funkcjonalne rozwiązania, praktycznie zaprojektowane wnętrza szafek (kosze cargo, ociekarki) i elegancki wygląd (lakierowane fronty). Dzięki temu zyskujesz efektowną zabudowę kuchni, w których spędzanie czasu i gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Pamiętasz z Hollywoodzkich produkcji typowo amerykańskie domy, w których lodówki były ukryte w meblach? Ten elegancki sposób na urządzenie kuchni przeniósł się na nasze podwórko. Jeżeli podoba Ci się takie rozwiązanie, to konieczny będzie zakup szafki pod zabudowę lodówki. Otwórz front i zyskaj dostęp do zawartości lodówki.

Szafka kuchenna Sole o wymiarach 60x207 cm to optymalna zabudowa lodówki o maksymalnych wymiarach 55x178 cm. W ten sposób stworzysz spójną zabudowę kuchni i wygodną oprawę dla kuchennego niezbędnika – lodówki.

Jak optycznie powiększyć wnętrze? Jasną zabudową! Korpus w kolorze biały alpejski jest ramą dla gładkich, lakierowanych frontów w kolorze biały połysk. Nowoczesny styl podkreślają uchwyty listwowe i regulowane nóżki.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 55.15 kg
Do pobrania