Szafka kuchenna Iris – nowoczesna zabudowa piekarnika

W jaki sposób najlepiej tworzyć zabudowę wnętrza? Kompleksowo, korzystając z rozbudowanych kolekcji, takich jak linia mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Meble o prostym, ponadczasowym stylu wyróżniają się dobrze dobraną, stonowaną kolorystyką oraz oryginalnymi rozwiązaniami, np.  zintegrowanymi uchwytami, ociekarką i prowadnicami z cichym domykiem.

Szafka kuchenna Iris pod zabudowę piekarnika pozwoli Ci wkomponować sprzęt AGD w zabudowę kuchenną. Dzięki temu zyskujesz miejsce do przygotowania zapiekanek, pieczonych mięs i frytek. Do wykorzystania masz jeszcze 3 szuflady, w których możesz przechowywać garnki, naczynie żaroodporne czy akcesoria, które sprawdzą się podczas gotowania.

Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Smartbox, dzięki czemu wytrzymują obciążenie aż do 40 kg. Poza tym domykają się cicho i płynnie, a to docenisz podczas codziennego użytkowania.

Meble wykonano w 2 modnych wariantach kolorystycznych. Jednym łączy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast drugi tworzy korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę Iris pod zabudowę piekarnika dowolnie zestawiaj z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dzięki ich zróżnicowaniu stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.