Szafka Sole pod zabudowę piekarnika - kolejny powód do pieczenia!

Zorganizuj sobie miejsce kulinarnych wyzwań i sukcesów. Wykorzystaj do tego meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole. Linia wyróżnia się gładkimi, lakierowanymi frontami i bogatą gamą akcesoriów dodatkowych dostępnych w standardzie (kosze cargo, ociekarki, szuflady wewnętrzne).

Szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami jest zarówno oprawą sprzętu AGD, jak i praktycznym miejscem do przechowywania. Do dyspozycji masz 3 szuflady, w których zmieszczą się wszystkie akcesoria do pieczenia, takie jak wałek do pieczenia, folia aluminiowa, papier do pieczenia i foremki na babeczki.

Aby zapewnić Ci wygodne użytkowanie mebla, osadziliśmy szuflady na prowadnicach z mechanizmem Smartbox. Jego zastosowanie pozwala na udźwig do 40 kg, a do tego błogą ciszę - dzięki systemowi cichego domyku. Takie rozwiązanie sprawi, że w Twoim domu zapanuje cisza.

Szafka Sole ma wymiary 60x143 cm, dzięki czemu zabuduje standardowe piekarniki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesne wzornictwo podkreśla subtelny, zintegrowany z linią frontów uchwyt. Szafka osadzona jest na nóżkach o wysokości do 10 cm.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu i blat jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 51.35 kg
Do pobrania