Szafka Sole - piekarnik w stylowej zabudowie

Zabudowa kuchni musi być przede wszystkim funkcjonalna. Jeżeli do tego będzie efektowna, to więcej niewiele potrzeba, no może sprawdzonego sprzętu AGD. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole zachwycają frontami w połysku i praktycznym wyposażeniem, takim jak kosze cargo, ociekarki i markowe prowadnice - standard.

Lubisz wypieki, aromatyczne ciasta, czekoladowe babeczki, mięso w panierce i rybę w ziołach? Twój piekarnik działa na najwyższych obrotach? Jego odpowiednią oprawą będzie szafka pod zabudowę piekarnika z 3 wraz z frontami. Pozwoli Ci nie tylko piec, ale także przechowywać wszystkie niezbędne do tego artykuły.

System Sambox sprawia, że szuflady mogą udźwignąć do 25 kg - możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni.

Szafka Sole pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Mebel jest wsparty na nogach o wysokości 10 cm.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesna linię podkreśla uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej(tutaj) i 3 frontami szufladowymi. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206.6 cm
Waga 81.41 kg
Do pobrania