Szafka Tapo pod zabudowę piekarnika – proste pieczenie

 

Piekarnik w kuchni to dla wielu osób prawdziwy niezbędnik. Za jego pomocą można wyczarować pyszne ciasta, sycące dania obiadowe i szybkie przekąski. Zadbaj o estetyczną zabudowę tego wszechstronnego urządzenia, wybierając praktyczną szafkę pod zabudowę piekarnika. Znajdziesz ją wśród wielu różnych szafek z kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Dobrze jest, gdy piekarnik znajduje się na poziomie blatu. Dzięki temu łatwo i wygodnie odłożysz na blat gotowe potrawy czy ciasta. Ogranicza to również potrzebę schylania się, żeby kontrolować postępy pieczenia i jest bezpieczniejszym rozwiązaniem, gdy w domu są małe dzieci. Słupek pod zabudowę piekarnika będzie więc idealny. Wymiary 60 × 143 cm sprawiają, że pasuje do większości standardowej wielkości piekarników.

 

Poza miejscem na sprzęt AGD szafka składa się z 3 pojemnych szuflad, w których wygodnie przechowasz akcesoria do pieczenia, blachy, foremki lub artykuły spożywcze, np. mąkę, cukier, kasze, makarony. Zastosowany w szufladach system Smartbox zapewnia udźwig do 40 kg i umożliwia ich lekkie, płynne działanie. Dzięki pełnemu wysuwaniu się szuflad i cichemu domykowi korzystanie z szafki jest jeszcze bardziej komfortowe.

 

Szafka Tapo z szufladami to nie tylko funkcjonalny mebel, lecz także piękny wygląd. Fronty Tapo Special w kolorze antracyt ecru są zrobione z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem, dzięki czemu wnoszą do kuchni blask i elegancję. Wykazują się też podwyższoną odpornością na zarysowania i można je porównać do trwałych frontów akrylowych. Fronty typu tafla o gładkiej, jednolitej powierzchni są też bardzo wygodne w czyszczeniu.

 

Do wykończenia szafki pod piekarnik potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.