Szafka kuchenna Top Line – pieczenie i przechowywanie

Jak stworzyć ergonomiczną zabudowę kuchni? Weź pod uwagę metraż oraz możliwości. Postaw przede wszystkim na wielofunkcyjne rozwiązania. Wykorzystując meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line stworzysz nie tylko funkcjonalną, ale też stylową przestrzeń. Meble wyróżniają się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika stanowi oprawę sprzętu AGD, wkomponowując go w zabudowę. Do dyspozycji masz także 3 szuflady i szafkę, w których możesz przechowywać garnki, brytfankę, naczynie żaroodporne, foremki na babeczki czy drobny sprzęt AGD, taki jak blender i mikser.

Szuflady wyposażono w system Sambox, który pozwala na obciążenie do 25 kg. Szafka dostępna jest w wersji prawostronnej (tutaj) lub lewostronnej.

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwszą stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Z jakimi elementami możesz zestawić szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line? Z dowolnymi dostępnymi w ramach kolekcji. Przy wyborze kieruj się funkcjonalnością zabudowy.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 80.56 kg
Do pobrania